Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkoušky

3. 8. 2007
Tak jsem se rozhodla že se vám trošku pochlubím. Ikdyž sebechvála trošku smrdí, ale tak jen maličko se pochlubím :) Jak už jsem psala v rubrice Výcvik tak já i moje panička jsme nadšenci pro cvičení, a aby ty výsledky nebyly jen vidět, ale byly i zpečetěni na papíře rozhodla se panička přihlásit nás na Zkoušky.
Já jsem se jí docela divila, protože vím jaký je trémista, ale nemohla jsem jí v tom nechat samotnou. Proto jsem se do boje s rozhodčím kdo z koho pustila s chutí.

Doposud úspěšně složené zkoušky: ZZO, ZOP, OVVR, ZV

ZZO: chůze u nohy (na vodítku),obraty u nohy, přivolání, sedni, lehni, odložení za pochodu, dlouhodobe odložení (10min), aport + speciální cviky
Moje hodnoceni: PV - prospěl výborně

ZOP: chůze u nohy (na vodítku i bez vodítka), obraty (na voditku i bez voditka), přivolání, sedni, lehni, vstáň, dlouhodobé odložení + speciální cviky
Moje hodnoceni: 96bodů ze 100b.


Obrazek
 HURÁÁÁÁ, tak je to už zamnou :) Další zkoušku mám v kapse:) OVVR jsme s paničkou úspěšně složily v I.ceně s počtem 229bodů ze 232bodů. Takže maximální spokojenost!

Tak už je to tak, dne 3.5.08 jsem složila další lovekou zkoušku a to Zkoušky vloh v I.ceně s počtem 169b ze 172bodů.

Nejen já, ale i panička si zaslouží pochvalu, jelikož měla trpělivost semnou cvičit, a občas to bylo opravdu o nervy:) Článek o zkouškách je na světě i s fotkami. Příjemné čtení :)