Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ze Čtyřkol do Senohrab

21. 3. 2011

FOTKY 

     Člověk má někdy pocit , že potřebuje být někde, kde je klid, kde si může totálně vyčistit hlavu, kde mu přijde, že aspoň na chvíli je zase vše normální a v neposlední řadě, když se soustředí tak může vidět i život, který je všude kolem něj.  Pro moji paničku tím místem je jakýkoli malebný kus přírody. Tento příběh asi nebude až tak o mně ….. Ale kdo jiný než věrný přítel by měl být na této a néjen této cestě doprovodem.

     V neděli se konečně  počasí umoudřilo a mohly jsme s paničkou někam na výlet. Při hledání vhodného místa na bolavou dušičku, jsme využily kamaráda googla a nakonec  jsme zvolily procházku z vesničky Čtyřkoly do Senohrab, v okrese Benešov. Po  obědě jsme nastartovaly naší hondičku, ta byla ráda holka, že se taky někam vyvezla a ujížděly pryč z Prahy. 

     Trasa byla cca 7km a vedla  po červené turistické značce podél řeky Sázavy, kde jsem už otestovala i teplotu vody. No zatím je stále studená J, ale i přesto jsem tam stále lezla. Panička ani nenadávala, vlastně měla asi i radost, když mě viděla jak se tam cachtám jak kačena. Po cestě jsme potkaly spoustu zajímavých  dřevěných chat, říční lázně a také historickou zajímavost a to zříceninu hradu Zlenice.  Tam jsme měly možnost se občerstvit  a poté jsme pokračovaly dále po žluté směrem do Senohrab.  Naším cílem byla nádražní stanice v Senohrabech, kde jsme využily vlak, abychom se vrátily zpět pro autíčko a vyrazily již v pozdních odpoledních hodinách zpět k domovu ……… zpět k něčemu od čeho jsme možná na začátku dne chtěly utéct….. máme vzpomínku na krásně strávený den a ještě, že v dnešní době jsou fotografie, na kterých si můžem každý den připomenout, že jsou ještě dny, kdy se zase můžeme a chceme usmívat…  Děkuju paničce za pěkný den.