Jdi na obsah Jdi na menu
 


Procházka labíků 6/10/07 - Drahaňské údolí

8. 10. 2007
    Tak jsem opět zde se svými zážitky. Tento víkend byl plný jak dobrodružství tak i povinností. Sobota byla dobrodružná, jelikož byla naplánovaná společná procházka s mými psími kamarády. Někteří dokonce dojeli až z Brna:) V Brně mají pěkné psí kluky:) jako například Danny ( můj loverboy), který mi na sobotní procházce po celou dobu dělal garde. Samozřejmě nesměla chybět ani moje nej kámoška Irenka, ale tak to už je úplně běžné, že tam kde jsem já je i ona:)
Obrazek    Jo jo byli by jsme s Dannym pěkný pár. Podívejte jak na mě zamilovaně kouká :)         Podotýkám, že o pár metrů zpět byla louže, takže proto nejsme zrovna nejčistčí, ale kdo nás zná, tak ví, že tohle je naše pravá tvář:) 

    Procházka se konala v Praze v Drahaňském údolí, kde jsme se mohli nabažit jak lesů, travnatých porostů tak  samozřejmě proběhly i vodní hrátky, jelikož jsme šli kolem vltavy. No a co by jsme byli za labíky, kdyby jsme se nesmočily:) Dovádělo se všude, kde se dalo.
    Vůdcem dne byl Kačer, páneček Sama, Rozárky a Ferdy a musím přiznat, že si pro nás připravil velmi zajímavou trasu. Což o to nám se moc líbila, ale vím, že panička když viděla před sebou průdký kopec, po kterém se musela vyškrábat nahoru, tak teda  sebrala všechny svoje síly. Já už byla nahoře, a ona ještě skoro dole:) takže si dovedete představit, že jsem si ten kopec vlastně vyběhla minimálně třikrát, protože jsem se pro ní neustále vracela. Pravda je, že ten kopec byl malinko prudčího rázu, ale aspoň poté co ho panička vylezla mohla být na sebe pyšná. A to věřte, že BYLA!!!!!!
    Vyhlídka, kterou jsme měli ze shora opravdu stála za to. Jelikož všichni byli po výšlapu znaveni, tak někdo zahlásil DŘEPKINS a udělali jsme si pauzičku. No spíš páníkové, drbali a drbali. No a mi, mi jsme si hráli na honěnou:) Po odpočinku jsme se vydali již zpět, protože nás čekala ještě dlouhá cesta k autu. Nakonec se každý rozjel do svých domovů a pelíšku, protože jsme opravdu byli všichni znaveni. Já a Irča jsme vyrazily k nám na chatu, kde na nás čekaly moji starouškové, brácha Edi, ale hlavně nedělní povinnosti a to v podobě nácviku na OVVR. Ale o tom se už dočtete jinde a jindy...... :)
    Myslím si, že se procházka vydařila, všichni jsme si skvěle zablbli.  Děkujeme těm kteří se ujali organizace, také děkujeme Dolňajsovým, že dorazili z Brna a přivezli mi Dannyho:) Nové psí kámoše, kteří se zúčastnili prochajdy se svými páníky, jsme moc
ráda poznala.

TĚŠÍME  SE  NA  VÁS  OPĚT  PŘÍŠTĚ