Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přijela nám návštěva .... až z Brna :)

3. 12. 2007
Konečně po delší době opět nějaké dobrodružství. Tuto neděli nám přijela návštěva a to dokonce až z moravy :) z krásného města jménem BRNO. Už od rána jsem cítila něco ve vzduchu, protože panička mi neustále opakovala, že někdo přijede. Já byla v plném očekávání, kdo se objeví. Nakonec jsme se konečně nalodily do našeho nového autíčka a vyrazily vyzvednou Honzu s Brituškou na nádraží. Po cestě jsme ještě nabraly Irenku. Měly jsme jí na hlídání. To já byla samozřejmě nadšená, panička občas nestíhala, jelikož my dvě dohromady, to je jak neřízená střela:) aspoň panička to tvrdí tak já nevím. Ale na konci procházky nás obě pochválila, tak asi zase tak hrozné to nebylo. Znáte to jak oni vždy rádi přehánějí :)
Brituška s páníčkem přijeli vlakem na hlavní nádraží, kde jsme je naložily a vydali jsme se směr Zlíchovská vyhlídka, aby Brituška poznala krásu Prahy. Poprvé jí páníček vyvezl do velkoměsta, tak jsme jí musely všechno důkladně ukázat, provést jí veškerým křovím a bahnem které jsme po cestě potkaly atd. Dokonce jsme objevily i skvělou voňavku, ale tou jsem se stihla ovonět jen já, jelikož pak už byl tvrdý zákrok paničky. No, ale stejně pak Irča i Brituška odemne trošku načichly. Jsem se k nim vždy nenápadně přitulila :) Brituška sebou dovezla i hračku. Tak tu jsme jí hned s irenou zabavily a to byl boj kdo z koho.
Je pravda, že občas jsme tu červenou činku půjčily i své majitelce :)
ObrazekOno jí to ani moc nevadilo, protože se spíše kochala krásou kolem sebe. Celé odpoledne jsme strávili na Zlíchovské vyhlídce, panička stále otravovala s pózováním, protože chtěla mít co nejvíce společných fotek. Dvakrát se to vydržet dalo, ale když každou pózu fotila nejmíň desetkrát, to už mi hlava fakt nebrala. No řekněte sami. Samozřejmě, ale měla spoustu argumentů, kterými mi to zdůvodňovala, proč to musí být tolikrát. Už si je, ale bohužel nepamatuji. Poté co jsme obešli velký okruh, jsme si skočily do naší známé hospůdky Grádo, kde se naši paníčkové občerstvili. My dostaly opět jenom suchary, ale i těmi jsme nepohrdly. V Grádu bylo moc příjemně, teplíčko. Jsme si s holkama krásně schruply. Bohužel, ale po hodince jsme se musely zvednout, protože Britušce a Honzovi jel vlak zpět domů. A taky jsme musely vrátit Irenku své paničce, která už na ní doma čekala. Britušce jsem při odjezdu slíbila, že po Novém roce se zase já přijedu podívat za ní do Brna. Ať poznám rodné město své paničky. Když ten celý nedělní den shrnu, tak musím říct, že NEDĚLE BYLA BOŽÍ : )
Jedna společná fotečka na závěr. Více fotek najdete ve fotoalbu.
Těšíme se na příště!

Obrazek