Jdi na obsah Jdi na menu
 


Panenská Rozsíčka ..... podruhé :) 14-16.3.08

18. 3. 2008
Tak jsem opět zde se svými zážitky a historkamy :). Jelikož malebná vesnička na vysočině (Panenská Rozsíčka) si získala srdíčko mé paničky, rozhodly jsme se tam strávit další víkend ve společnosti paniččiných a mých přátel.
Během cesty mi dělal společnost můj věrný kamarád Buddy. Po celou cestu jsme se modlili, aby nám vyšlo počasí a nepršelo. Ikdyž předpověd počasí pro nás nebyla zrovna moc optimistická, nás to neodradilo a stále jsme doufali, že se předpověd nevyplní a bude hezky, aby jsme mohli celý sobotní den strávit někde v přírodě. Na místo jsme dorazili mezi prvními, tak jsme se ubytovali a čekali na ostatní. Postupně přijížděli další a další a já neustále někoho chodila víta s vrtícím ocáskem. Jako poslední dorazil můj druhý spolubydlící Fadýsek. Jsem jeho první láska a taky mi to celý víkend dokazoval. Vůbec se mi neodlepil od zadku :)

Obrazek Večer jsme se nakonec všichni shromáždili u jednoho stolu a mohlo se začít pít a hodovat, jelikož tahle Rozsíčka byla i trošku slavnostní, protože páníček od Barušky slavil narozeniny. Já mu popřála a poté jsem byla odvelena do postele. Asi se tam pak děly věci, které nebyly pro moje oči :) Já šla do postele docela i dobrovolně jelikož jsem toho měla za ten den dost a taky jsem si mohla užívat celou paničky postel jen pro sebe :) A taky když jsem usínala, tak jsem si říkala " to jsem na tebe paničko zítra ráno zvědavá jak budeš vstávat". Došlo na má slova :) Bylo to s velkými obtížemi.
Sobotní ráno nás čekalo milé překvapení. Když jsem otevřela oči, zjistila jsem, že venku je krásný slunný den. Naše modlitby na počasí byly vyslyšeny. Hned jsem musela olízat celý obličej paničce, abych jí vzbudila a tím jí naznačila, že je čas vstávat a jít ven. Když se všichni dali do cajku, mohlo se vyrazit na výlet. Šli jsme cestou, necestou, polem, nepolem, vymetli jsme i pár rybníků. Byli jsme taková parta HIC :)
ObrazekBěhem cesty jsme si s paničkou zahrály i na modelky a zapózovaly místním fotografům:) Panička také propagovala nový módní trend, trendy botky alias GUMOVKY:)
Obrazek


Svými gumáky všechny pobavila, ale nakonec na tom byla nejlíp, protože při chůzi v podmáčeném poli, málo komu zůstaly botky suché :) Ve finále jsme došli do vzdáleného městečka Třešť, kde se páníčkové posilnili dobrým jídlem a zlatavým mokem. Po návratu z výletu, mi panička dopřála pořádnou koupel a byla jsem zralá tak maximálně do postele. Panička si užívala večer ve společnosti společenských her.

V neděli mi už bylo jasné, že budeme odjíždět. Dopoledne jsme ještě šli na malou procházku k místnímu rybníku, kde jsem si zablbli a pak už nás čekalo jen balení a uklízení. V odpoledních hodinách jsme vyrazili směr domov. Poté co jsme se s Buddym shodli na tom, že to byl skvělý víkend, jsme oba spokojeně usnuli a chrupkali až do Prahy.
VÝLETUM ZDAR :)