Jdi na obsah Jdi na menu
 


Májová procházka s Norinkou

4. 5. 2009
     První májový víkend jsem celý strávila v přírodě. Panička i já jsme si užívaly velmi vydařeného slunného počasí. V sobotu jsme vyrazily samy s paničkou  na procházku k vodě na hostivařskou přehradu, kde jsem si skvěle vymáchala kožich :) a panička zahnala žízen skvělou točenou Malinovkou, kterou prodávají v místním bufítku.
     Neděli jsem už strávila ve společnosti kamarádky čokoládky Norinky. Sešly jsme se už v poledne abychom se co nejdéle mohly vystavovat slunečním paprskům a vyrazily na procházku do Pruhonického parku. Obrazek
     Prošly jsme druhou částí parku až do části první, kde jsme se mohly kochat nádhrerným pohledem na průhonický zámek. Po celé cestě jsme si užívaly koupačku v místních rybnících a vůni rozkvetlých nádherných rododendronů na každém kroku. Paničky si v Průhonické pizzerii nacpaly pupky výbornou pizzou. I nám daly okoštovat :) a po obídku jsme se vydaly zpět k autíčkům. Domů jsme dorazily až po 18hod, zcela znaveni sluníčkem, ale z hřejivým pocitem skvěle stráveného víkendu. Tímto děkujeme Norince a její paničce za společnost a těšíme se na příště.
FOTO  ZDE