Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dastík´s birthday party

2. 5. 2010
          Dnešní celý den se nesl v duchu oslavy prvních narozenin našeho kamaráda Dastíka z Dolních Počernic :). No jo, je tomu již rok, co se tenhle černoušek ušatej přidal do naší smečky. Pozvánky na narozeninovou párty byly rozeslány, program byl daný a tak jsme vyrazily na společnou procházku na Slapskou přehradu.
          V dopoledních hodinách jsme se sešly se zbytkem učástníků (Molly,Glorie,Olli a samozřejmě oslavenec Dastík) ve vesničce Křepenice a zahájili tím výlet na národní přírodní rezervaci  Drabákov-Albertovy skály. Naučná stezka vedla po pravé straně Vltavy a velká většina vede po úbočích vysokých skal a srázech.Ohledně terénu jsme byli mystifikováni, jelikož oslavenec tvrdil, že téren není těžký:) No po několika hodinách neustálého sestupování a vystupování po malých schodech podél skal na jednotlivé vyhlídky nad údolím Vltavy, paničce už tuhnul usměvObrazek
na rtech a plíce občas začali stávkovat :) Samozřejmě jsme nezůstali jen u pozorování vodní hladiny a pěkně jsme si sestoupali do rekreačního střediska častoboř, abychom si pořádně namočili kožichy na místní plážičce. Celková trasa byla spočítána dle přístroje moderní doby na  12km a 435m přímého stoupání :) Během cesty jsme potkali i další zástupce zvířecí říše, a to ušlechtilé, krásné koně. Měli jsme  možnost podívat se jím zblízka do očí a něktěří z nás dokonce i málem okusili sílu jejich kopyt :)
         Není divu, že všem po celodenním výletě vyhládlo a proto páničci výlet zakončili v nedaleké hospůdce u kusu žvance.  Tam jsme také předali připravený narozeninový dáreček. Během toho co oni si cpali pupky tak my usínali málem i za chůze a to s vidinou toho, že naše večeře  nás už netrpělivě očekává doma :).
        A co nám tento výlet dal ? :) ...... kromě rozšíření obzoru a toho, že se z nás staly  horolezkyně začátečnice ... v neposlední řadě skvělou zábavu v ještě lepší společnosti ..... tímto bychom chtěly  poděkovat všem za společnost .... máme Vás rády ;)
FOTO  ZDE