Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Obrazek

 

 

Dovolte, abych se Vám představila. Jmenuji se Jessy a jsem labradorský retriever. Původně jsem měla být Jersey, ale panička mi nechala jméno, které mám v rodokmenu. Pochopila, že pro mé staroušky (tím myslím rodiče mé paničky) to bude jednoduší, jelikož anglickému jazyku zrovna neholdují.

Obrazek

 

Narodila jsem se 7.1. 2005 ve Svitavách v jedné malé chovatelské stanici a bylo nás celkem 8 sourozenců.

 

Obrazek

 

Moje maminka se jmenuje Carolina (viz. foto) a tatínek je až z dalekého Finska a jmenuje se Tsarodej Snowstorm. Asi to byl velký čaroděj, když se do něj maminka zakoukala.

Chvíle se svými sourozenci byly nádherné, ale pak přišlo ještě něco lepšího. Přišel den D a přijela mladá holka, která se mi moc líbila, tak jsem si to k ní přímo namířila a ona mě vzala do náruče a řekla "Ty budeš moje sluníčko". Měla v očích trošku smutek, jelikož před tím než si mě pořídila, prožila nejhorší rok svého života. A já věděla, že jí musím udělat šťastnou a být jí oporou, aby na to mohla lépe zapoměnout. Tím začla moje životní etapa v hlavním městě, kde spolu spokojeně žijeme v panelákovém bytě a dalšími našimi spolubydlícími jsou moji starouškové a rošťák Eddy (jezevčík), se kterým lumpačíme
Obrazek


Ve finále žiju šťastný život po boku své milované paničky, která mi dopřává veškeré radosti a já jí to oplácím svou upřímnou láskou. HAF!!!!!!!!!!!!!!!!