Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční besídka 2007

5. 12. 2007
    Tak tentokrát to bylo o nás, ale bez nás. Panička se zúčastnila každoroční vánoční besídky, kterou pořádá výcvik retrieverů Říčany, kam chodíme na lovecký výcvik. Akce se konala v jedné moc příjemné hospůdce v říčanech. My jsme, ale museli zůstat doma, jelikož kdyby jsme se tam sešly všichni pesani ze cvičáku, tak za 1.by v místní kuchyni nezůstal ani drobeček a možná by i mohla hospůdka spadnout :) Proto jsem tedy doma napjatě čekala, v jakém stavu a s čím panička dorazí domů. Panička byla jako řidič tak nemohla pít, ale myslím, že i tak si to náležitě užila.
    Již při vstupu jí čekalo milé přivítání od Ivany a Dany, které byly oblečený v
Obrazekdoktorském, a představily se  jako Mudr-pudr Streptobacillosis a vrchní sestra Marta Pěnkavová.  Paničku prošla vyšetřením, obdržela průkaz bezinfekčnosti, a byla jí zjištěna Diagnosa " syndrom závislosti na Výcviku retrieverů Říčany". Po všech vyšetřeních, ještě obdržela pár dárečků pro mě a krásnou fotečku jako PF na rok 2008.

Poté co jsme se všichni shromáždili, mohla začít ta práva zábava. Pouštěli se staré videa z ruzných psích akcí, jako např. tábory, či zkoušky atd. Prý se u toho všichni moc nasmáli. Samozřejmě ani dobrý dlabanec nechyběl. Panička si moc pochutnala na jedné místní specialitě. Ještě, že apoň mě donesla kostičku :) Ikdyž panička zrovna neholduje tombolám, tak pro tentokrát se plácla přes kapsu a koupila si několik lístků.  V tombole bylo spousta cen, od bažantů počínaje, přes hračky, pamlsky, užitečnými věcmi konče.  Popravdě bažantů bylo spoustu. Panička byla v šoku když je tam všechny viděla ležet.  Snad vystříleli celý les:)
ObrazekSamozřejmě si panička přála vyhrát pro mě cokoliv jen né opět ptáka :) protože před zkouškami jsme měli ptáků plný mrazák. Panička až tak není proti bažantíkům, ale co moji starouškové, těm se zrovna moc nelíbí. No, ale zákon schválnosti zapůsobil, a panička vyhrála během tomboly dokonce dva bažanty.Stále jí, ale utěšovalo, že tam byli i adepti, kteří těch bažantů vyhráli pět.  První slova co pronesla byla, že jí doma asi zabijí a možná jí tam ani nepustí :) Jelikož, ale dorazila v pozdních hodinách tak už všichni spali. Jen já netrpělivě vyhlížela, kdy dorazí. Slyšela jsem výtah, tak už jsem byla jak na trní, a najednou mě něco bouchlo do nosu. Vůně bažanta. I já jsem byla překvapená, když se panička objevila mezi dveřma s dvěma bažanty. Už jsem se moc těšila až si jednoho vezmeme a půjdeme trénovat druhý den do lesa. Ted už bažanty nemáme :( jednoho už jsem venku ulovila :) a druhý ten už je na mrazáku :)

       Tedy na závěr vánoční besídku si panička moooooooc užila a těší se zase na příští rok.
A já doufám, že nadále budeme navštěvovat můj oblíbený cvičáček.
HAF!!!!!!!

Obrazek