Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šumava 26 - 28.2. 2010

9. 3. 2010
     Jsem tu opět s novinkama :) Tentokrát jsme nastartovaly motory a vyrazily na návštěvu na šumavu k našim kamarádkám Irence a Daisince. Sněhu bylo plno , tak jsme se těšily jak si na horách užijeme řádění v bílé peřině :)
     Přidala se k nám ještě kamarádka Iriska s páníčky. Z prahy jsme vyjely v pátek na večír, na místě už na nás čekalo voňavé občerstvení.  Páničci si užili skvělou zábavu se sklenkou dobrého vína a dobrotami na talíři a já s ostatními chlupáči si užívala noční radovánky na zahradě :) V so jsme vyrazili na krásnou slunečnou prochajdu do lesa, spojili jsme to i s trénováním markingu, stopy a dalších disciplín z loveckého výcviku. Někteří večer vyrazili ještě na noční lyžování na blízký ZADOV , ale já jsem si radši vychutnala teplou postel a peřinu, jelikož celodenní dovádění mě vyčerpalo, usnula jsem s pocitem , že v neděli mě čeká další dovádění s ostatními a proto jsem musela nabrat sílu. Kdy došla panička a v jakém stavu tak to vůbec netuším :D
     Byl to skvělej víkend a tímto bych chtěla poděkovat Irence, Daisince, Irisce a Jolance za společnost a samozřejmě majitelům za pozvání :) těšíme se na příště.
    Fotečky z  našich radovánek můžete shlédnout   ZDE
                                                                           
    Děkujeme panu fotografovi za krásné fotky ;)