Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nesměř 2010

14. 6. 2010
          První červnový víkend jsme se s paničkou zúčastnily jako každý rok srazu labradorů, který se konal stejně jako loni na Vysočině nedaleko malebného města Velké Meziříčí. S paničkou jsme naložily našich pár švestek, nastartovaly naší pojízdnou boudu a vyrazily vstříc dobrodružství. Cesta nám utekla rychle a v podvečerních hodinách jsme dojely do cíle. Počasí bylo jak na objednávku, konečně se prolomilo chladné období a přišel první nádherný slunný víkend.
         První večer probíhal v duchu příjezdu všech účastníků. I když účast nebyla nijak veliká, náladu nám to nezkazilo. Já byla spokojená, jelikož jsem tam měla všechny psí kamarády co mám ráda. Večer se sraz zahájil u táboráku  proslovem organizátorů, kteří nás seznámili s víkendovým programem, který byl nazván " Ferdův přízrak" a rovnou na nás vybafli s noční bojovkou.
        Celý víkend jsme museli získávat určité předměty, např. zlaté kapradí, svěcenou vodu, kuličky, kříž apod., abychom na konci mohli vymítit Ferdův přízrak.
        Účastnily jsme se s paničkou soutěží, při kterých se skrývaly různé zapiklenosti , které na nás labradory Ferdův přízrak připravil. Jako napřiklad zaklel potřebný předmět do špekáčku, který jsem musela najít a v CELKU donést paničce. Což o to najít ho, to byla brnkačka, na tohle mám nos citlivej až až :) ale horší bylo odolat a nezhltnout ho. Je pravda, že panička na mě ječela z plna hrdla, ale i přesto kousek špekáčku zůstal u mě v žaludku :) .
         Další disciplínou byla překážková dráha, kde na nás na konci čekala svěcená voda. Třetí a poslední disciplína spočívala v tom, že mě přivázali někam ke sloupu, paničce zavázali oči a musela mě najít. Volala, lezla tam po čtyřech :) což mi hlava nebrala, ale nakonec po mém usilovném kvílení, mě našla a já své slzičky mohla proměnit za kuličku, která byla nutná k dokončení lektvaru na vymícení přízraku.
          Víkend jsme si náramně užily a tímto děkujem organizátorům a přidáváme odkaz na fotky, které nafotili páníčci mých kamarádek Molly a Glorie.  Jsou opravdu krásné. Můžete posoudit sami ;)    ZDE