Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chlupaté Vánoce 2009

25. 12. 2009
     Rok s rokem se opět sešel a doma začal vánoční shon. Tentokrát to vše bylo na paničce, tak moc jsem jí chtěla pomoct, ale nešlo to. Nicméně je to moje holka šikovná a vše zvládla. Ráno na Štědrý den jsem rozlepila očíčka a po celem bytě se krásně linula vůně živého stromečku a napečeného cukroví. Pár kousků jsem si osobně ukradla z talíře :). Ještě že jsou ty vánoce jinak bych dostala pěkně přes prdel. Stromeček krásně svítil, lákal mě a hlavně pod ním bylo spousta voňavých a zajimavých baličků, které jsem se rozhodla střežit už od rána :)
Obrazek
   

     Měla jsem také přislíbenou nějakou tu nadílku :) Nakonec jsem, ale polevila, protože panička mě vytáhla jako každý rok na velkou vánoční procházku do lesa , kde nám krásně vytrávilo a byli jsme připraveni na vánoční nášupek v podobě granulek a třeboňského kapříka.


     K večeři jsme s Edíkem dostali dvojitou porci :) ještě ted když si na tu dobrotu vzpomenu se mi honí sliny. Poté jsme se přesunuli k těm zahadným balíčkům a já dostala povolení si svůj dárek najít. No pěkně jsem to tam probrala :)Obrazek  Jsem se do toho tak zapálila, že jsem měla tendenci rozbalovat i paničky dárečky. Všichni měli dobrou náladu, usměv na tváří a já s vrtícím ocáskem chodila a každého stále pusinkovala. Měla jsem radost , že je tam mám všechny pěkně vedle sebe.
Pod stromečkem jsem našla kásného plyšáka a bráška edík měl plyšovou ovečku. Už z ní, ale udělal invalidu :) přišla o nohu. Za to já, já mám stále svojí novou hračku ještě v celku :D

Večer jsem ulehala s krásným pocitem a doufám, že všichni chlupáči na světě si letošní vánoce užili stejně jako JÁ.      ŠŤASTNÉ  a  VESELÉ !!!!!
FOTO  ZDE